کلیپ سعید شایسته-EM251

انتشار : 26 مارس 2017 بازدید : 1536 دیدگاه : 2

کلیپ و سینک زیبای سعید شایسته با نام ( دوست دارم ) مناسب سکانس ترکیبی فیلم و عکس (اسپرت پروجکشن) ، طراحی شده با EDIUS 7 ویژه مجالس عروسی می باشد. این پروژه را هم میتوان برای سکانس های ماشین سواری و آتلیه اسپرت یا فتوکلیپ یا کلیپ پایانی ، بصورت اختیاری استفاده کرد.

 • مهرداد باباخان 0-

  سلام هموطن گرامی /
  مهرداد هستم از سویدن از شهر دورافتاده booden و عرض تشکر از خدمات گرانبهای شما عزیزان گرامی .
  من مدتیست کار میکس و مونتاژ را با ادیوس شروع کردم . و امروز برای اولین بار در صدد انجام پروژه عروسی هستم . اما با کار برد این پروژه ها امروز آشنا شدم اگر چه هنوز به صورت حرفه ای نشدم . نیازمند یک سینگ برای پروژه عروسی که در واقع متعلق به خواهرم دارد هستم . سه تا از سینگها زمانشان تا 3 دقیقه میباشد . در واقع مجلس عروسی خواهرم یک ساعت میباشد . حقیقتش من تازه کار هستم و شاید برای همیشه این کار را دنبال کنم . اما اگر امکان دارد محبت فرمایید یک سینگ عروسی به مدت زمان 40 دقیقه برای من در سایت بگذارید تا دانلود کنم . برای پرداخت هزینه کسی را ندارم . اینجا هم من هنوز اقامت نگرفتم و درآمدی ندارم . خواهش میکنم کمکم کنید . امیدوارم همیشه خداوند به زندگی شما برکت دهد . با تشکر .

  • erfanmix 0-

   با سلام
   چنانچه تازه کار هستید و برای اولین بار میخواهید میکس کنید می توانید در بخش کلیپ رایگان پروژه دانلود کنید لطف از طریق لین زیر اقدام کنید

   دانلود پروژه رایگان

   در صورت مشکل می توانید با بخش فنی 09165004525 تماس یا از طریق تلگرام با همین شماره در ارتباط باشید.
   موفق باشید

ارسال دیدگاه