آموزش خرید

راهنمای خرید از سایت

 

1- خرید دانلودی بصورت ثبت نام : جهت بهره مندی از فرایند خرید اول ثبت نام کنید سپس اقدام به خرید نمایید در این روش کلیه خریدهای شما در ناحیه کاربری سایت قرار میگیرد و با مراجعه به بخش کاربری و با وارد کردن ایمیل و نام کاربری خود ، میتوانید دانلودهای خود را مشاهده و دانلود کنید لازم به ذکر است لینک های دانلود بمدت 24 ساعت و 3 بار دانلود برای کاربر فعال و سپس منقضی خواهد شد.

2- خرید دانلودی بصورت مهمان : در صورتی که کاربر تمایل به ثبت نام ندارد میتواند بصورت مهمان فقط با وارد کردن ایمیل و نام و نام خانوادگی ، محصول مورد نظر را خریداری نماید و لینک محصول فقط به ایمیل وارد شده برای مشتری ارسال میگردد که کاربر با مراجعه به ایمیل خود میتواند محصول خریداری شده را دانلود کند لازم به ذکر است لینک های دانلود بمدت 24 ساعت و 3 بار دانلود برای کاربر فعال و سپس منقضی خواهد شد.

3- خرید بصورت سفارش پستی : در این بخش محصولات پستی حجیم و خارج از دانلود قرار گرفته که کاربر میتواند محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و با کلیک بر روی دکمه خرید پستی به صفحه فرم مشخصات اعم از ” نام و نام خانوادگی ، ایمیل ،، شماره همراه ، کدپستی ، آدرس پستی و ….. ” هدایت خواهید شد که باید اطلاعات آن را تکمیل و سپس مبلغ خرید خود را از طریق درگاه بانک پاسارگاد واریز نمایید . در نهایت سفارش مشتری توسط ما دریافت و بررسی و سپس از طریق پست پیشتاز 48 یا 72 ساعته ارسال خواهد شد ، کد رهگیری مرسوله پستی به شماره همراه مشتری از طریق پیامک ارسال و جهت پیگیری سفارش خود ، کد رهگیری دریافت شده را از طریق سیستم رهگیری مرسولات پیگیری نمایید. ارسال کلیه محصولات پستی به سراسر کشور بیش از مبلغ 100 هزار تومان کاملا رایگان و زیر مبلغ ذکر شده شامل هزینه پستی می باشد و همچنین سفارش بهمراه بسته بندی شیک و اختصاصی عرفان میکس ارسال خواهد شد.

4- دانلود رایگان فایل : در این بخش دانلود رایگان سایر فایل دانلود اعم از نرم افزار ، پلاگین ، پروژه میکس قرار گرفته که کاربر میتواند براحتی با کلیک بر روی دکمه دانلود ، فایل مورد نظر خود را دریافت کند. در صورتی که هنگام دانلود با مشکل روبرو شدید میتوانید با واحدد پشتیبانی در تماس باشید یا اینکه کامنت ارسال نمایید تا در اسرع وقت رفع مشکل نماییم.

5- اعمال کوپن تخفیف : در صورتی که از طرف ما تخفیفی بر روی محصولات قرار بگیرد از طریق بخش کدتخفیف OFF در صفحه اصلی سایت ، اطلاع رسانی خواهیم کرد. در هنگام خرید در مرحله تکمیل سفارش کادری به منظور ” آیا کد تخفیف دارید …” ظاهر میشود که مشتری باید بر روی این قسمت کلیک نماید و کد تخفیف را وارد کرده و تکمیل سفارش نماید بدیهی است که کد تخفیف بر روی همه محصولات پستی و دانلودی قابل اجرا می باشد.

6- لیست تعرفه ها : در این بخش کلیه قیمت های محصولات و خدمات قرار گرفته که مشتری قبل از هر گونه خرید باید به این صفحه مراجعه و بررسی نماید تا خرید هدفمندی داشته باشد. در لیست تعرفه ها کلیه اطلاعات محصولات و خدمات ادیوس ، پریمیر ، آموزش ها ، فون آتلیه ، طراحی کلیپ اختصاصی بصورت شفاف درج شده که کاربر بدون هیچگونه سردرگمی میتواند نوع خرید خود را انتخاب و ثبت سفارش نماید در صورتی که کاربر نیاز به دریافت لیست قیمت دارد با کلیک بر روی دکمه دانلود کاتولوگ میتواند آن را دریافت نماید.

7- خرید از طریق تلگرام : در این قسمت چنانچه مشتری دسترسی به سفارش آنلاین از طریق سایت بدلایلی مقدور نیست از طریق تماس با ما و یا از طریق واحد فروش در تلگرام به شماره 09165004525 بصورت 24 ساعته می تواند سفارش های خود را اعم از خرید پستی یا دانلودی خریداری نماید. در مرحله خرید پستی باید مشخصات کامل پستی بهمراه واریز مبلغ و ارسال رسید پرداخت در تلگرام ارایه ، تا سفارش ارسال گردد . در مرحله خرید دانلودی بعد از عملیات واریزی مبلغ سفارش ، لینک دانلود به مشتری ارایه میشود ، بدیهی است برای پرداخت هر گونه مبلغ خرید پستی یا دانلودی از طریق یکی از شماره حساب ها مندرج در سایت یا از طریق درگاه پرداخت آنلاین پاسارگاد سایت عرفان میکس ، اقدام فرمایید.

 

✅ کلیه مشتریان ملزم به مطالعه بندهای فوق قبل از سفارش می باشند همچنین عضویت در سایت و ارسال سفارش مبنی بر مطالعه و پذیرش مطالب فوق خواهند بود.