آموزش افترافکت

آموزش حرفه ای نرم افزار افترافکت

آموزش حرفه ای افترافکت

بیشتر معروفیت After Effects CC به خاطر پلاگین CineWare می باشد چون با استفاده از این پلاگین می شود کل پروژه استفاده شده در نرم افزار cinema 4d را وارد افتر افکت کرد و کارهای لازم را بر روی آن انجام داد. باید توجه داشت که برای کار با این پلاگین باید سیستم خوبی داشت قدرت و اعتبار ادوبی بر همواره بر دوش این نرم افزار بوده و هست.

افترافکت اساسا برای موشن گرافیک و جلوه های تصویری سینمایی ساخته شده ، اما بنابرخاصیت تولیدات ادوبی ، مبنی بر بی حد و حسر بودن نرم افزار ها ، افتر افکت ناخواسته پا به دنیای جلوه های ویژه نیز گذاشت! در طول ادوار مختلف و نسخه های مختلف از این نرم افزار محبوب و دوست داشتنی ، افتر افکت همواره دست به انقلاب های بزرگی برای هنر دوستان زد. زمانی که هنرمندان حوزه تصویر به سادگی قادر به ارتباط مستقیم بین افتر افکت ، پریمیر و فتوشاپ بودند ، تولیداتی با استاندارد های بالای بصری متولد شد. نرم افزاری که با ساختار لایه ای خود و عدم نیاز به مهندسان فوق تخصص تصویری برای تولید جلوه های ویژه ناجی مجموعه های تولیدی کوچک با بودجه های محدود بود.

نقاط قوت این نرم افزار به ارتباط مستقیم با سایر تولیدات بی نظیر ادوبی و ساختار لایه ای بر خلاف رقیبان خارج از گود خود که دارای ساختار گره ای بودند و هم چنین کاهش هزینه های تولید بوده و هست. امروز افتر افکت دیگر صرفا یک نرم افزار موشن گرافیک نیست.

 

✅ تیم عرفان میکس با بهرمندی از پرسنل توانمند و مجرب خود پروژه های خاص و زیبای را تحت این نرم افزار طرحی و عرضه میکند…    مشاهده بیشتر