آموزش تکنیک دابل اکسپوژر در ادیوس

انتشار : 16 خرداد 1396 بازدید : 4033 دیدگاه : 0

آموزش تکنیک دابل اکسپوژر در ادیوس

Double Exposure دابل اکسپوژر یا در حالت کلی تر، Multiple Exposure (نوردهی چندگانه) به تصویری اطلاق می‌شود که از تلفیق دو یا چند عکس از یک صحنه تهیه شده باشد.

Double Exposure دابل اکسپوژر یکی از تکنیک های محبوب و حرفه ای که در ساخت کلیپ های عروسی یا سینمایی محسوب میشود ، در این تکنیک دو منظره متفاوت با یکدیگر ادقام میشوند بطوری که این دو منظره از لحاظ مفهومی و بصری در ارتباط هستند و باعث ایجاد یک ویدیو انتزاعی میشوند . اما با این حال میتوان این تکینک بسیار جالب یعنی تکنیک دابل اکسپوژر را با استفاده از فیلم های مختلف به کمک نرم افزار ادیوس ، پریمیر ، افترافکت و قابلیت های فوق العاده ای که این نرم افزارها دارند ایجاد کرد ، در واقع ما به کمک این نرم افزارها ، امکان کنترل بهتری بر روی خروجی نهایی فیلم خود داریم و میتوانیم تکنیک Double Exposure دابل اکسپوژر رو با سلیقه ای که داریم ایجاد کنیم.

در حال حاضر این تکنیک خاص و حرفه ای در فیلمهای عروسی (wedding) بسیار پرطرفدار می باشد که هم اکنون این تکنیک خاص را در صورت تمایل میتوانید بصورت آموزش آنلاین در تلگرام از طریق واحد آموزش در تلگرام 09165004525 ثبت سفارش نمایید.

 

عضویت در کانال رسمی عرفان میکس “سون آرت”  تلگرام

عضویت در فروشگاه آنلاین و دانلودی عرفان میکس تلگرام

‫5/5 (بررسی 1)

مشاهده آنلاین دانلود نمونه کار

در حال بارگذاری...
ارسال دیدگاه

شـروع گفتـگو شـروع گفتـگو