درباره ما

درباره شرکت عرفان میکس بیشتر بدانیم!

 

عرفان میکس تیمی را تشکیل داده که قادرند از انواع فرمت های صوتی و تصویری ، جلوه های ویژه ای خلق کرده و توانسته با قوی ترین نرم افزارهای تدوین ، نیاز بیشتر همکاران در سراسر کشور را فراهم نموده تا شرکت عرفان میکس اهواز را مرکزی معتبر در ارائه خدمات حرفه ای ، در سراسر کشور معرفی کند.

 

شرکت عرفان میکس اهواز با سابقه بیش از یک دهه فعالیت درخشان در ارائه خدمات و محصولات حرفه ای بصورت دانلودی و آنلاین اعم از آموزش تدوین و طراحی و ساخت کلیپ آماده و اختصاصی و … که تا کنون با رعایت اصول مشتری مداری و مجوزهای لازم فعالیت می نماید. تیم عرفان میکس دارای بخش های پشتیبانی و فروش با تجربه و با اخلاق بوده و متعهد هستند که در زمان مناسب و سریع جهت رسیدگی به مشکلات و سوالات مشتریان محترم انجام وظیفه نمایند.

 

جلب رضایت مشتری و مشتری مداری، خط مشی تیم عرفان میکس می باشد و همین رضایت مشتریان تا به امروز عامل ماندگاری ما بوده است. کیفیت خدمات یکی از مهمترین اصولی است که رضایت مشتری را به دنبال دارد و این اصل اولین قدم در جلب این مهم است.

 

 

تیم عرفان میکس ، با سال ها تجربه درخشان و دارای نمونه کارهای حرفه ای ، آموزش های تخصصی در کنار شماست با ما همراه باشید… بیشتر بخوانید

جهت مشاوره رایگان از طریق تلگرام با مشاورین ما در ارتباط باشید … مشاوره در تلگرام