کرک حذف پیغام آپدیت در ادیوس 8.53

انتشار : 25 فروردین 1397 بازدید : 1063 دیدگاه : 0

کرک حذف پیغام آپدیت در ادیوس EDIUS 8.53

 

کرک حذف پیغام آپدیت در ادیوس EDIUS 8.53

کاربرانی که جدیدا نرم افزار ادیوس خود رو از ورژن 8.53.2802 به ورژن جدید یعنی 8.53.3262 ارتقا و نصب نموده اند و با هر بار اجرای نرم افزار با مشکل اخطار آپدیت جدید مواجه می شوند راه حلی برای این مورد توسط شرکت عرفان میکس ارائه شده است.

این فایل نصبی کرک برای حذف آپدیت ادیوس جدا از کرک های اصلی ایجاد شده که بصورت کاملا رایگان جهت دانلود قرار داده شده که با نصب این کرک بکلی اخطارهای ناگهانی آپدیت را حذف خواهد کرد. این کرک بهمراه آموزش ، اختصاصی شرکت عرفان میکس می باشد.

EDIUS یک نرم افزار حرفه ای و ساخته شده بر اساس فن آوری و خلاقیت جهت میکس و مونتاژ حرفه ای فیلم می باشد و متعلق به شرکت معروف GrassValley می باشد. EDIUS ساده ترین و سریع ترین نرم افزار میکس و تدوین فیلم ها با میلیون ها کاربر در سراسر جهان می باشد. نرم افزاری مستقل و فارغ از محدودیت های مرسوم سیستم های تدوین غیرخطی ، تنظیمات نور در EDIUS یکی از مهمترین عواملی است که شرکت سازنده به آن توجه ویژه ای نموده است.

شرکت عرفان میکس با ارائه و معرفی جدیدترین پلاگین های میکس و مونتاژ نرم افزار حرفه ای ادیوس و سایر نرم افزارها (ویندوز و مک) شما را در عرصه تدوین بهتر یاری می نماید هم اکنون میتوانید بروزترین پلاگین و پریست های ادیوس و پریمیر و افترافکت را از فروشگاه پلاگین شرکت عرفان میکس بصورت دانلودی دریافت نمایید.

دانلود کنید
دانلود کرک حذف پیغام آپدیت در ادیوس 8.53.3262 حجم : 28.9M فرمت : RAR
مشاهده آنلاین دانلود نمونه کار
ارسال دیدگاه