آموزش ادیوس

آموزش حرفه ای ادیوس ساده ترین و سریع ترین نرم افزار میکس و تدوین فیلم ها با میلیون ها کاربر در سراسر جهان می باشد.

نرم افزاری مستقل و فارغ از محدودیت های مرسوم سیستم های تدوین غیرخطی ، تنیظیمات نور در ادیوس یکی از مهمترین عواملی است که شرکت سازنده به آن توجه ویژه ای نموده است. ابزارهای نورپردازی در نرم افزار به صورت پیشرفته در نظر گرفته شده و با استفاده از فیلترهای رنگی موجود میتوانید جلوه های ویژه متعددی را به فیلم و یا کلیپ خود اضافه کنید.

دلیل محبوبیت این نرم افزار ، ظهور در زمانی بود که سایر نرم افزارها چون ادوبی پریمیر و فاینال کات پرو نیازمند سخت افزارهایی به شدت قدرتمند بودند که علاوه بر این برای کارکرد کاملا ریل تایم در این نرم افزارها نیاز به خرید کارت های گران قیمت تدوین هم بود این دغدغه ، تدوین فیلم را محدود به قشر خاصی از جامعه علاقه مند به این رشته میکرد.

 

درباره نرم افزار ادیوس بیشتر بدانیم!

شناخت کمپانی کاناپوس از این وضعیت و ارائه ادیوس با قابلیت کارکرد مناسب در سخت افزارهای متوسط و ضعیف باعث محبوبیت چشمگیر این نرم افزار شد و ناگهان ادیوس در سطح جهان به یکی از محبوب ترین ها تبدیل شد. اما ادیوس هرگز دلیل محبوبیت خود را فراموش نکرد ، امروز که نسخه ادیوس 10 یا همان EDIUS X این نرم افزار را در اختیار داریم ، هنوز هم ادیوس یکی از سبک ترین و روان ترین نرم افزار های تدوین فیلم است. رابط کاربری ساده و گویا یکی از نقاط قوت همیشگی ادیوس بوده و هست.

 

با سال ها تجربه درخشان و دارای نمونه کارهای حرفه ای ، در کنار شماست با ما همراه باشید… بیشتر بخوانید