خدمات ما

خدمات شرکت عرفان میکس

 

خدمات آموزش تدوین و طراحی کلیپ آماده

شرکت عرفان میکس دارای یک تیم حرفه ای و متخصص با سابقه چندین ساله درخشان در بازار کار و تجربه کافی در زمینه ارائه خدمات حرفه ای آموزش تخصصی و طراحی کلیپ اختصاصی فعالیت و همچنین جلب رضایت مشتریان و تعهد کاری را سرلوحه کار خود قرار داده است. تیم عرفان میکس با تسلط کامل و تخصصی به نرم افزارهای قدرتمند و محبوب تدوین شامل ادیوس ، پریمیر ، در زمینه آموزش تخصصی و طراحی و ساخت کلیپ در شاخه های عروسی ، سینمایی ، موزیک ویدئو ، صنعتی … خدمات خود را اعلام می دارد.

 

خدمات آموزش تدوین فیلم :

آموزش هایی که توسط عرفان میکس انجام میشود بصورت آنلاین و شفاف در تلگرام یا حضوری در آتلیه یا شرکت شما در هر کجای ایران با حضور تیم ما و همچنین تعهدات و پشتیبانی 100% بصورت کاملا حرفه ای با نرم افزارهای ادیوس ، پریمیر شامل دوره های پیشرفته و حرفه ای … نرم افزاری ، جلوه های ویژه ، میکس فیلم عروسی ، ساخت کلیپ (جهت ورود به بازار کار) ، تکنیکهای و ترفندهای مهم ، تعمیر و بازسازی فیلم ها و بسیاری موارد دیگر … ضمنا آموزش آنلاین یا حضوری به انتخاب کاربر بوده و با هماهنگی و مشاوره قبل از آموزش صورت می گیرد.

 

خدمات طراحی کلیپ آماده :

طراحی و ساخت انواع کلیپ بصورت کاملا حرفه ای و اختصاصی با سه نرم افزار ادیوس ، پریمیر شامل کلیپ اسپرت پروجکشن ، سینمایی جلوه های ویژه ، موزیک ویدئو خوانندگان ، تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی ، نماهنگ و وله های کوتاه ، کلیپ های فانتزی عروس و داماد ، مهدکودک و مدارس … در تیم عرفان میکس با بهترین کیفیت و ایده سازی منحصربفرد بهمراه کاور که توسظ تیم عرفان میکس طراحی میشود ، ارائه می گردد.

 

 

✅ آموزش کامل یا تک آموزش با توجه به نیاز کاربر و نوع آموزش ، قیمت ها متفاوت بوده و پرداخت هزینه آموزش به منزله تایید و ثبت سفارش توسط کاربر می باشد.

✅ پرداخت هر گونه مبلغ اعلام شده توسط مشتری فقط از طریق درگاه آنلاین بانک پاسارگاد یا یکی از شماره حساب ها ثبت شده سایت اقدام فرمایید.

✅ قبل از هر گونه ثبت سفارش آموزش یا طراحی کلیپ ، مشاوره رایگان از طریق منابع بخش تماس با ما  و همچنین مطالعه راهنمای سفارش الزامی می باشد.

✅ جهت مشاهده قیمت های خدمات و محصولات از بخش تعرفه ها اقدام فرمایید ضمنا تعرفه خدمات با توجه به نوع درخواست مشتری در نوسان خواهد بود.

 

باتشکر و احترام : مدیریت سایت عرفان میکس