آموزش عکاسی

با توجه به وضعیت اقتصادی امروز جامعه و افزایش تعداد آتلیه ها ، لازمه جذب مشتری و جانماندن از بازار کسب و کار ، داشتن نمونه کار های خاص و متفاوت و توانایی ارائه کار حرفه ای و جذاب است.

لذا جهت ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود نیاز به تخصص و فراگیری آموزش در زمینه های زیر به صورت حرفه ای می باشد.

 

آموزش تصویربرداری :

تنها چیزی که از مراسمات به یادگار می ماند ، فیلم آن مراسم است. پس لازم است آنرا با تنظیمات صحیح دوربین و کادربندی سینمایی به بهترین شیوه ممکن ثبت نمایید ؛ تا مشتری از دیدن تصاویر مراسم خود لذت ببرد.

بنابراین لازم است به هنر تصویربرداری کاملا مسلط باشید تا بتوانید اتفاقاتی که در لحظه میافتند را به زیباترین شیوه ممکن ثبت نمایید.

آموزش عکاسی :

شما با یاد گرفتن اصول و تکنیک های حرفه ای عکاسی می توانید لحظات تکرار نشدنی زندگی مشتریان خود را در قالب یک عکس برای همیشه ماندگار نمایید.

لبخند رضایت را در چهره او که حاصل از دیدن یک عکس خاص ، متفاوت و زیبا است را ایجاد نمایید.

آموزش نورپردازی :

یقینا مهمترین عنصر هر تصویر نور است ، نورپردازی حرفه ای عاملی است که سبب ایجاد تفاوت بین یک عکس معمولی و یک عکس عالی میشود.

آگاهی و تسلط داشتن به اصول و تکنیک های نورپردازی سبب می شود که بتوانید یک ثبت خاص و متفاوت ایجاد نمایید.

اصول ژست دهی به سوژه :

ژست دهی به سوژه اصل مهم و کاربردی است که متاسفانه برخی عکاسان به آن دقت نظر کافی ندارند. بسیار شگفت انگیز است که چگونه جزئیات کوچک می توانند تاثیر بزرگی بر ظاهر یک عکس داشته باشند.

آگاهی از زبان بدن و تکنیک های ژست دهی به سوژه سبب ثبت تصاویری بسیار متفاوت خواهد شد ، بنابراین حتما باید به آن مسلط بود و در بالابردن کیفیت ثبت تصاویر از آن بهره برد.

 

تیم عرفان میکس ، با سال ها تجربه درخشان در زمینه آموزش های خدمات عکاسی و تصویربرداری در کنار شماست با ما همراه باشید… بیشتر بخوانید