فروشگاه اینترنتی

فروشگاه آنلاین محصولات تدوین

 

فروشگاه اینترنتی به وب سایتی گفته میشود که اطلاعات محصولات وبسایت را نمایش می دهد و با استفاده از یک اتوماسیون نرم افزاری امکان خرید را برای مشتریان فراهم می کند.

فروشگاه دانلودی Download Shop یا فروشگاه محصولات مجازی گفته میشود این نوع فروشگاه ها فقط کالای دیجیتال یا دانلودی کالاهایی همانند آموزش یا کلیپ آماده یا فیلم یا مقاله یا هر چیز دیگر … ارائه می نماید. در فروشگاه مجازی مشتری محصول خود را انتخاب و به سبد خرید اضافه می نمایند که بعد از پرداخت اینترنتی بصورت اتوماتیک لینک دانلود در اختیار مشتری قرار داده و سپس محصول خریداری شده را دانلود میکند فرایند خریدمحصول بصورت بسیار ساده و سریع می باشد لذا یک فروشگاه معتبر و اصولی برای خرید محصولات دیجیتالی نیاز یک مشتری می باشد.

عرفان میکس محصولات خود را بصورت دانلودی و سریع و دارای مجوزهای فعالیت و کاملا امن خدمات خود را ارائه می نماید. وبسایت عرفان میکس از سال 1384 فعالیت خود را بصورت مستمر آغاز نموده و مهمترین مسله ، مشتری مداری در اولویت تیم عرفان میکس می باشد.

 

 

ارائه محصولات گرافیکی و پروژه های آماده میکس و سایر محصولات… بهمراه توضیحات کافی و نمونه کارها را می توانید در فروشگاه مشاهده فرمایید…. مشاهده محصولات

جهت مشاوره رایگان از طریق تلگرام با مشاورین ما در ارتباط باشید … مشاوره در تلگرام

 

درحال ارسال
امتیازدهی کاربران
0 (0 رای)