سفارش خدمات

شرکت عرفان میکس اهواز با سابقه بیش از یک دهه فعالیت درخشان در ارائه خدمات حرفه ای بصورت حضوری یا آنلاین اعم از آموزش ادیوس ، آموزش پریمیر ، طراحی کلیپ آماده و اختصاصی و … که تیم پشتیبانی و فنی ما آماده اند که در زمان مناسب و سریع جهت رسیدگی به مشکلات و سوالات مشتریان محترم انجام وظیفه نمایند. جلب رضایت مشتری و مشتری مداری، خط مشی تیم عرفان میکس می باشد و همین رضایت مشتریان تا به امروز عامل ماندگاری ما بوده است. کیفیت خدمات یکی از مهمترین اصولی است که رضایت مشتری را به دنبال دارد و این اصل اولین قدم در جلب این مهم است.

 

✅ آموزش کامل یا تک آموزش با توجه به نیاز کاربر و نوع آموزش ، قیمت ها متفاوت بوده و پرداخت هزینه آموزش به منزله تایید و ثبت سفارش توسط کاربر می باشد.

✅ پرداخت هر گونه مبلغ اعلام شده توسط مشتری فقط از طریق درگاه آنلاین بانک پاسارگاد یا یکی از شماره حساب ها ثبت شده سایت اقدام فرمایید.

✅ قبل از هر گونه ثبت سفارش آموزش یا طراحی کلیپ ، مشاوره رایگان از طریق منابع بخش تماس با ما  و همچنین مطالعه راهنمای سفارش الزامی می باشد.

✅ جهت مشاهده قیمت های خدمات و محصولات از بخش تعرفه ها اقدام فرمایید ضمنا تعرفه خدمات با توجه به نوع درخواست مشتری در نوسان خواهد بود.

❎ جهت ثبت سفارش خدمات حرفه ای لطفا در خواست خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید.

 

پیج رسمی شرکت عرفان میکس در انیستاگرام    پیج انیستاگرام کانــال تلـگرام    کانال رسمی فروشگاه عرفان میکس در تلگرام