کلیپ ادیوس استارت فیلم و عکس-EM336

انتشار : 1399/10/25 بازدید : 1904 دیدگاه : 0

کلیپ آماده ادیوس استارت فیلم اکشن

 

کلیپ حرفه ای ادیوس استارت فیلم و عکس

پروژه آماده ادیوس استارت فیلم با طراحی حرفه ای بصورت اکشن ویژه مراسم عروسی ، سینمایی ، تیزر تبلیغاتی ، پروچکشن

سکانس استارت فیلم و عکس و تایتل (Epic Trailer Teaser) ، قابل اجرا با EDIUS 7.8.9 با استفاده از تکنیک های بروز طراحی و بارگذاری آسان و سریع و راهنمای ویدیویی بارگذاری پروژه ، استفاده شده از تکنیک ضری آهنگ جهت زیبایی و جلوه های ویژه ، ساختار این پروژه اعم از سکانس بندی حرفه ای و چند خروجی با کیفیت و رنگبندی سینمایی ، از مزیت های این پروژه می باشد.

 

چگونه یک کلیپ استارت ادیوس بسازیم:

برای ساخت یک کلیپ حرفه ای باید چند چیز را مد نظر قرار بدیم (انتخاب موزیک مناسب ، فایل های ترکیبی فوتیج ، افکت های صوتی ، ایده سازی ، سلیقه و انضباط) تمامی این موارد در طراحی و ساخت یک پروژه مهم بوده و همچنین سازنده باید تمامی فاکتورها اعم از چیدمان و تکنیک های خاص را بکار بگیرد البته سکانس های مختلفی وجود دارد که هر کدام باید مناسب طراحی شوند در اینجا میتوانید نمونه کارهای ساخته شده در تیم عرفان میکس را مشاهده کنید.

 

توضیحات لازم درباره کلیپ حرفه ای ادیوس:

این کلیپ آماده و حرفه ای ادیوس توسط تیم عرفان میکس بصورت ترکیبی فیلم و عکس و تایتل طراحی شده که زیبایی و قدرت این پروژه قابل مشاهده می باشد و همچنین بروز بودن و ساختار این پروژه ادیوس کاملا مشهود و این نوع سبک کاری مورد رضایت تدوینگران و آتلیه های عکاسی واقع شده است کار با این پروژه تخصص خاصی نیاز ندارد و کافی است پروژه را اجرا و بارگذاری کنید و خروجی مورد نظر خود را دریافت نمایید.

طراحی و ساخت این کلیپ آماده و حرفه ای با موزیک اکشن و خاص ، سکانس های منظم جهت چیدمان بهتر ، ایجاد فرمت های متفاوت و استاندارد جهت خروجی هر چه بهتر قرار داده شده است. در این صفحه میتوانید دموی ویدئویی این پروژه را بصورت آنلاین و با کیفیت مناسب مشاهده و دانلود نمایید.

 

 

مشاهده صفحات مهم سایت :

  • جهت مشاهده سایر محصولات تدوین از بخش فروشگاه اقدام فرمایید…
  • جهت عضویت در کانال تلگرام فروشگاه عرفان میکس از اینجا اقدام فرمایید…
  • جهت مشاهده همه نمونه کارهای ادیوس و پریمیر از اینجا اقدام فرمایید …
  • جهت مشاهده لیست تعرفه همه محصولات و خدمات از اینجا اقدام فرمایید…
  • جهت مشاهده و مطالعه آموزش خرید آنلاین از سایت از اینجا اقدام فرمایید…
  • جهت مشاهده محصولات آموزش حرفه ای ادیوس 8.50 از اینجا اقدام فرمایید…

5لایک
ارسال دیدگاه